İnsan Kaynakları

Anasayfa » İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları Vizyonumuz

İnsan Kaynakları politikamız, Firmamızın hedef ve stratejileri doğrultusunda nitelikli insan gücü alımını gerçekleştirmek, çalışan memnuniyetini proaktif insan kaynakları uygulamaları ile sağlayarak etkili ve motive edilmiş bir organizasyon oluşturmak, sürekli eğitimler ile kişisel gelişimi desteklemek, böylece firmamızın sektörde fark yaratan bir firma olmasını sağlamaktır.

Seçme ve İşe Alım
Firmamızın iş planları doğrultusunda tanımlanmış insan kaynağının seçimini doğrudan yapılan iş başvuruları, danışman firmalar ve gazete ilanları kanalları ile yapılmaktadır.

Oryantasyon Programı
İşe alınan personelin en kısa sürede uyumunu sağlamak amacı ile firmamızın kültürünü, organizasyon yapısını ve işleyişini aktarmak için oryantasyon programı düzenlenmektedir.

Performans Değerlendirme
Her sene sonu Bireysel Performans Değerlendirme sistemi ile gelecek seneninin hedefleri belirlenir ve kişisel gelişim planları oluşturulur. Bu değerlendirmenin sonuçları ücretlerin belirlenmesi, kariyer ve eğitim planlamasına yansır.

NDT uzmanları tarafından kurulan ve yönetilen bir şirkette, hizmet ve teknoloji için yeni standartlar belirlemeye kendini adamış, yetenekli kişilerden oluşan ekibimize katılmak için güncel CV’nizi info@fktndt.com adresine iletebilir yada aşağıda bulunan İş Başvuru Formunu doldurabilirsiniz.

    Whatsapp
    Fikret Durgun
    Fikret Durgun
    Merhaba.
    Size nasıl yardımcı olabiliriz?