Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Fkt Ndt Kimdir ?

FKT NDT Tahribatsız Muayene (NDT) ve Değerlendirme alanına adanmış, profesyonelce yönetilen bir kuruluş inşa etmek amacıyla 2020 yılında kurulmuştur. Bugün, çeşitli kuruluşlara eğitimli insan gücü ve dünya standartlarında ekipman kullanarak 7/24 yerinde gelişmiş NDT Hizmetleri sunan sertifikalı bir şirketiz.

FKT NDT de müşterilerimizin çeşitli denetim ihtiyaçlarını karşılamak için sürekli çaba gösteriyoruz ve beklentilerini aşmaya derinden bağlıyız. Değerli önerilerine ve yardımlarına değer veriyor ve önemsiyoruz. Odak noktamız, temel yetkinliğimiz, kararlı bir profesyoneller ekibimiz ve aralıksız mükemmellik arayışımız sayesinde, mevcut ve gelecekteki zorlukların üstesinden gelmek için tamamen hazırız.

Herhangi bir boyuttaki bir projeyi yönetmek, Kaliteyi ve Güvenliği geliştirerek verimliliği sürdürmek için organize bir yaklaşım getiriyoruz. Yüksek verimli bakım hizmetleri ile müşterilerimizin güvenilir, öngörülebilir bir üretim seviyesi oluşturmasına yardımcı oluyoruz. Bunu yaparken, kapatmalar ve revizyonlar sırasında arıza süresini en aza indirmeye yardımcı oluyoruz. Planlı kesintilerin yanı sıra, planlanmamış kesintilerde de hızlı tepki vererek müşterilerimiz için önemli tasarruflar sağlıyoruz.

Hizmet Verdiğimiz Sektörler
  • Tersaneler
  • Demiryolları
  • Enerji (Hidro Termik)
  • Köprüler (Asma Köprüler)
  • Petrol / Gaz
Vizyonumuz

Üretken başarılı çalışanlarına en iyi ekonomik imkanları sağlayabilen ülke ekonomisine ve hizmet verdiğimiz tüm iş ortaklarımıza katma değer sağlayarak adı anılan tanınan bir firma olmayı Vizyon edip yola çıkmıştır.

Misyonumuz

Fkt Ndt; Kaliteye ve insani etik değerlere önem vermeyi, her daim bu değerlere sahip çıkan ve uygulayan çözüm ortağı olarak hizmet etmeyi Misyonu olarak benimsemiştir.

Politikamız

Yenilikler, köklü değişiklikler getirir ve günlük hayatımızı sayısız şekilde etkiler. Fkt Ndt olarak bizler bu ilerlemenin bir parçası olmaya kendimizi adadık. Teknolojik gelişmeleri öngörerek ve değişimi kolaylaştırarak güven aşılamakta ve daha güvenli ve daha sürdürülebilir bir gelecek yaratıyoruz. Standartların ve icatların ön saflarında faaliyet gösteriyoruz. Test ederiz, denetleriz, inceleriz, tavsiye ederiz. Sadece geleceği hayal etmiyoruz, onu şekillendiriyoruz. İnsanların ve bir bütün olarak toplumun güvenliği için kendimize meydan okumayı asla bırakmayız. Teknolojiyi soluyoruz, profesyonel mükemmellik için çabalıyoruz ve iz bırakıyoruz. Geleceği elimize alıyoruz.

Bize Ulaşın
Whatsapp
Fikret Durgun
Fikret Durgun
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?